Overview

Dzięki nowej aplikacji Kontakt 24 wysyłanie zdjęć, filmów i informacji do redakcji jest jeszcze prostsze i szybsze. Platforma i aplikacja Kontakt 24 zmieniła się tak, by jeszcze lepiej je eksponować.

Każdy może dodać zdjęcia, filmy i informacje w zaledwie kilkanaście sekund. Przycisk „Wyślij” znajduje się zawsze na górnej belce aplikacji. Jedno kliknięcie pozwala na zrobienie zdjęcia lub nakręcenie filmu. Można dodać także materiały ze swojej biblioteki multimediów. Materiały mogą być publikowane bezpośrednio na koncie zarejestrowanego użytkownika Kontaktu 24 (Reportera 24) lub przesyłane bez rejestracji w serwisie do redakcji.
Przycisk „Wyślij materiał” można także przypiąć do ekranu startowego jako osobny kafel.

Gorące tematy

Oprócz sekcji startowej i sekcji z informacjami aplikacja posiada sekcję „Gorące tematy”. To wyjątkowy rodzaj artykułów, w których zbierane są materiały związane z ważnym, bieżącym lub po prostu ciekawym tematem. Bezpośrednio z poziomu „gorącego tematu” można dodać opinię, zdjęcie lub film, który go dotyczy.

Zostań Reporterem 24

Pamiętaj – nie musisz być zalogowany, by dodawać materiały poprzez aplikację Kontakt 24. Ale jako zalogowany użytkownik możesz to zrobić łatwiej i szybciej. Tylko Reporterzy 24 mają dostęp do wszystkich funkcjonalności i mogą też w sekcji „Mój profil” przeglądać dodane przez siebie materiały.

 

Available for

Windows Phone

 

Available for

Android

No Comments

Give A Reply